O nas

img-holiwood

e-kwiaciarnia to miejsce inne niż wszystkie. Istniejemy na rynku już ponad 30 lat. Zespół ludzi kreatywnych i pełnych pasji do sztuki florystycznej stara się tworzyć coraz to piękniejsze realizacje. Jako firma rodzinna wspólnie pracujemy, rozwijamy się  wymierzając sobie coraz to dalsze cele. Kwiaty to nasza pasja a co za tym idzie jesteśmy pewnym wyborem na rynku.

Naszym celem jest sprawić aby każda realizacja była idealna i najpiękniejsza pod każdym względem.

Tworzymy dla Was cuda!

Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje Państwu szeroki wachlarz usług florystycznych takich jak bukiety okolicznościowe, bukiety ślubne, dekoracje sal weselnych i kościołów, kwiaty cięte, bukiety urodzinowe, bukiety imieninowe, bukiety jubileuszowe, kosze kwiatowe, florystyka pogrzebowa, dekoracje konferencyjne, bankietowe i wiele innych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i do firm, hoteli czy restauracji. Tworzymy bukiety oryginalne, dopracowane w każdym detalu i zawsze ze świeżych kwiatów a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Może o tym świadczyć liczba osób oraz firm, które nam zaufały. Swym zasięgiem obejmujemy teren całej Polski a kwiaty dostarczamy przez 7 dni w tygodniu zawsze pod wskazany adres.

Mamy nadzieje, iż zakupy poprzez sieć będą się cieszyły również tak dużym zainteresowaniem jak zakupy w naszej pracowni florystycznej.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@e-kwiaciarnia.net lub telefoniczny pod numerem +48 605 622 855.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów !