e-kwiaciarnia.net
ul. Piaśnicka 127a
61-243 Poznań

Santander Bank Polska
28150016211016200930420000

..................................................

..................................................


..................................................

Oferta dla firm


Opieka zieleni zewnętrznej

Oferujemy profesjonalną opiekę nad zielenią zewnętrzną.

Do prac pielęgnacyjnych wykonywanych przez nasz zespół należą m.in: opryski ochronne dla roślin, pielenie, podcinanie, podlewanie, przesadzanie, pielęgnacja i regeneracja trawników.

Obsadzanie donic roślinami doniczkowymi

Jako działaność z wieloletnim stażem oraz doświadczeniem, proponujemy wszystkim firmom, hotelom, restauracjom usługe obsadzania donic roślinami doniczkowymi z całego świata bezpośrednio od ogrodników holenderskich. Rośliny zielone i kwitnące od 10cm do kilku metrów wysokości. Dostawa donic firmy Lechuza oraz Lamela - pełny asortyment i kolorystyka - ceny producenta - realizacja tylko 3 dni robocze. Realizujemy każde zamówienie klientów indywidualnych i firm Proponujemy pielęgnację całoroczną roślin doniczkowych posadzony przez naszą firmę.

Opieka oraz aranżacja wnętrz roślinami doniczkowymi

Oferujemy usługi aranżacji i pielęgnacji zieleni we wnętrzach. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. całoroczną opiekę nad zielenią we wnętrzach tj. nawożenie i podlewanie, zapobieganie i leczenie chorób roślin doniczkowych, mycie roślin, przesadzanie, podcinanie. W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór roślin doniczkowych, dużych sztucznych drzew oraz donic, za każdym razem indywidualnie dobieranych do potrzeb naszych klientów.

Dekoracje z kwiatów ciętych i sztucznych

Oferujemy kompozycje florystyczne na recepcje, sale bankietowe, konferencje, stoiska targowe. Nasze dekoracje mają zawsze niepowtarzalny charakter. Wykonujemy je z uwzględnieniem wystroju pomieszczeń w których będą się znajdować, a także oddają charakter okoliczności na którą zostały przygotowane.

Aranżacja dekoracji świątecznych

Kompleksowe dekoracje świąteczne: montaż i dekorowanie choinek, zawieszanie girland, montaż oświetlenia, stroiki świąteczne. To nie wszystko. Jeżeli nie znalezli Państwo w naszej ofercie wariantu Państwu odpowiadającego, prosimy o kontakt. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprostamy każdemu zadaniu.

Zaufały nam:

- City Park Residence Poznań
- Skoda Auto Polska
- Volkswagen Group Polska
- Don Prestige Residence
- Restauracja Cucina 
- Hotel Ibis
- Room 88
- Cinema City Kinepolis
- Volkswagen Leasing Warszawa
- Centrum Szkoleniowe Volkswagen Group Polska

i wiele innych…

Bezpośredni kontakt z osoba odpowiedzialną za obsługę firm:

Krzysztof 603 136 389

 

email firmowy: info@e-kwiaciarnia.net

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Kwiaty, wi?zanki, kwiaciarnia w Poznaniu

Najlepsze kwiaty na terenie miasta Poznania i okolic!