Oferta ślubna

img-holiwood

Najpiękniejsze dekoracje ślubne — Poznań

Nasza pracownia oferuje pełen zakres usług florystycznych i dekoratorskich jak precyzyjne wykonanie bukietu ślubnego dla panny młodej czy butonierek, wianków kwiatowych, oryginalnej biżuterii ślubnej oraz kompleksowe przygotowanie uroczystości weselnych jak dekoracje sal, uroczystości plenerowych czy ozdabianie kościołów. Oferta skierowana jest przede wszystkim do młodych par, jak i firm eventowych, hoteli czy restauracji na terenie Poznania i okolic.

Bukiety ślubne — Poznań. Zaufaj doświadczeniu specjalistów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dopracowanie każdego szczegółu podczas organizacji wesela. Wielomiesięczne planowanie ma uczynić ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym. Z tego samego założenia wychodzimy, tworząc bukiety ślubne dla panny młodej. Idealnie dopasowane kolorystycznie do pozostałych dekoracji lub zupełnie odmienne, podkreślające wyjątkowy charakter przyszłej żony. Dokładnie staramy się odwzorować wizję Klientów oraz spełnić marzenia o doskonałej uroczystości. Od wielu lat nasz zespół ludzi — kreatywnych i pełnych pasji do sztuki florystycznej — stara się tworzyć coraz to piękniejsze realizacje.

Dekoracje kościołów w Poznaniu

Ozdobienie świątyni to również zadanie, które warto zlecić profesjonalistom. Jeśli zależy Ci na trwałych, świeżych kwiatach w kościele, bukiecikach pasujących do Twojego lub ozdobach podkreślający wyjątkowość miejsca złożenia przysięgi — skontaktuj się z nami. Kompozycje roślinne dobrane według indywidualnych preferencji lub na wzór wybranego projektu, dodadzą uroczystości wzniosłego charakteru. Odpowiednie oznaczenie ławek czy dekoracje krzeseł dla młodej pary i świadków subtelnie ułatwia organizację miejsc w kościele i logistykę przed rozpoczęciem ceremonii.

Kubełki kwiatów — idealne na ślub

Ślub to nie tylko bukiety i zdobienia świątyń - to również kompleksowe dekorowanie sal weselnych lub pawilonów plenerowych. Piękne kubełki z kompozycjami kwiatowymi to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Łatwe w transporcie dekoracyjne osłonki oraz rośliny ze stałym dostępem do wody z pewnością zachwycą Twoich gości świeżym wyglądem przez całe (nawet kilkudniowe) wesele. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem sluby@e-kwiaciarnia.net lub telefoniczny pod numerem +48 601 206 636.